Arı Un

50 yıldan beri süregelen değirmencilik geleneğini tecrübesi ve profesyonelliği ile sürdüren Arı Un ailesinin kurucusu merhum Yusuf YILMAZ'dır.

Yusuf YILMAZ, ailesinden gelen değirmencilik faaliyetlerini 1970 yılında Konya'daki 40 ton/gün kapasiteli fabrikamız ile Konya'ya kazandırmıştır.

Üretim kapasitemizi arttırmak amacıyla 1994 yılında Konya'nın Ankara Yolundaki 250 ton/gün kapasiteli fabrikamızı kurduk. Geniş kapsamlı analizlerimiz sonucunda tüketicilerimize kaliteli ve verimli buğday unu sağlıyoruz.

Arı Un, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine hızlı ve güvenilir şekilde çözüm olmaktadır.Çözüm ortaklarımız ile ürünlerimizi müşterilerimize en uygun şartlarda ulaştırıyoruz.

2009 yılında kaybettiğimiz kurucumuz Yusuf YILMAZ’dan sonra yönetim kurulu başkanlığı görevini Celalettin YILMAZ üstlenmiştir.

Üçüncü neslin görevde olduğu günümüzde, sektör liderleri arasında, ilk günkü heyecanımız ile yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Sektörde her zaman yeniliklere öncü olmak, iç ve dış piyasalarda liderler arasında yer almak bilinciyle hareket eden Arı Un, AR-GE alanında da başarılarını sürdürmektedir.

Sürekli gelişme bilinci ile çalışan yönetimimizin önderliği ve desteği ile, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına geçerli yasal şartlara uyarak çözüm üretmek görevimizdir.